Milí golfsté, ať už jste naše stránky navštívili jako zkušení hráči, nebo adepti golfu, jsme rádi.

Představujeme Vám projekt, který zatím nemá v nabídce prodejců golfového vybavení obdoby. Snad i proto, že tým all4GOLF byl a vždy bude především Vaším rádcem a pak teprve prodejcem vybavení ... 

Náš tým all4GOLF pracuje v golfovém prostředí téměř 20 let a víme, že začátečníci potřebují mnohdy malinko "postrčit", že potřebují vlídné zacházení :-), a protože se zatím nevyznají ve vybavení, jsou rádi za každý dobrý tip. Zastavte se v prodejně all4GOLF v Praze 9 Čakovicích, nebo volejte na 605 787 788.

 

 

Balíček all4GOLF pro začátečníky zahrnuje:

některý z kompletních setů holí z nabídky all4GOLF (více ZDE) - cena setu pak tvoří cenu Vašeho balíčku

rukavičku SRIXON allweather

míče SRIXON TOUR SPECIAL na hru

sadu týček v praktickém držáku na bag

DVD Pravidla golfu s Petrem Mrůzkem a Liborem Boučkem

2,5 hodinový trénink golfu v areálu Císařká Louka v Praze 5

 

Trénink, který je součástí balíčku bude zcela individuální, ale pokud budete chtít, vezměte si další dva "spoluhráče". Ve trojici může být začátečnický trénink i zábavnější. Trénovat budeme v areálu Císařská Louka v Praze 5 na Smíchově. Připraven bude trenér, míče pro trénink i veškeré pomůcky. V rámci 2,5 hodiny bezpečně projdete všemi typy golfových úderů a jistě zbyde čas i na malou soutěž ...

Ideální oblečení na golf je polo, neboli tričko s límečkem, kalhoty bez velkých kapes (ne tepláky, jeansy nebo kraťasy s nohavicemi nad kolena) a sprtovní obuv. Oberstvit se můžete přímo u tréninkových ploch. Driving Císařská Louka (foto níže) patří mezi nejkrásnější nejen v Praze, ale v celých Čechách. 

 

Pokud jako zkušený golfista přivedete do all4GOLF začátečníka, připíšeme na Váš účet u all4GOLF částku 500 Kč pro Vaše další nákupy!

 

Těšíme se s vámi na viděnou na golfu!

Váš tým all4GOLF