Výkonné golfové GPS hodinky důmyslně ukryté v malém, stylovém fitness náramku.


Katalogové číslo: 010-01513
Kategorie: Doplňky a potřeby / Měření vzdálenosti
Výrobce: Garmin
Kód produktu: 010-01513
Dostupnost: na objednávku
Barevné provedení: Bílá
6 490 Kč (5 364 Kč bez DPH)
ks

* Vysocecitlivý přijímač GPS
* Kontrastní dotykový monochromatický displej s vysokým rozlišením a skvělou čitelností na přímém slunci
* Měří délku odpalu, vzdálenost ke greenu (střed, bližší a vzdálenější okraj) a překážkám (bunkery)
* Grafické zobrazení greenu s možností manuálního umístění vlaječky
* Digitální skórekarta
* Optický snímač srdečního tepu ze zápěstí
* Krokoměr a monitoring celodenní aktivity, spánku a srdečního tepu
Smart notifikace (příchozí volání, SMS zprávy, e-maily)
* Hodiny a budík
* Kompatibilní se snímačem pohybu a síly švihu golfové hole TruSwing

Approach X40 je zcela nová generace golfových GPS hodinek. Approach X40 vlastně jako hodinky nevypadají, podobají se spíše chytrým fitness náramkům. Podobně, jako chytré fitness náramky, i Approach X40 umí sledovat denní pohybovou aktivitu a nebo délku a kvalitu spánku. Při propojení s chytrým telefonem upozorní na příchozí volání, sms, emaily nebo další notifikace. Pomocí sportovních stopek a měření tepu na zápěstí dokážou změřit běh, chůzi, jízdu na kole a nebo trénink ve fitcentru.

Od jiných fitness náramků se Approach X40 ale podstatně liší. Obsahuje navíc vestavěný GPS přijímač, předehranou databázi více než 40.000 golfových hřišť a funkce specializovaných golfových hodinek. Jedná se o jedny z nejmenších a nejelegantnějších golfových hodinek, které jsou na trhu k dispozici. Výjimečné jsou ale i šíří golfových funkcí. Umí automaticky měřit a zaznamenávat délky ran a v tréninkovém deníku tyto rány u každé jamky i podrobně vyhodnotit. Zobrazí vzdálenosti k překážkám (bunkry, stromy, voda a pod.), vzdálenosti na začátek/střed/konec greenu, stejně, jako vzdálenosti na dogleg a layup. Pro pokročilé hráče nabízí zobrazení tvaru greenu a možnost posunu vlajky na její aktuální pozici. Při hře zapisují skórekartu, kterou umí i v rámci dané sezóny nebo jednotlivých hřišt v deníku Garmin Connect podrobně vyhodnotit.
Předností GPS náramku Approach X40 jsou minimální rozměry a hmotnost (31g.), díky kterým bude vyhovovat i ženám nebo hráčům golfu s menším zápěstím. Kromě kompaktních rozměrů má náramek i vynikající výdrž, až 10 hodin provozu s plně zapnutým GPS nebo až 5 dní v režimu chytrého fitness náramku. Approach X40 je odolný a vodotěsný až do 5 ATM (50m).

 Databáze golfových hřišť
Lifetime Golf Courses Update Pokrytí Approach® X40 obsahuje předehranou databázi více než 40.000 golfových hřišť celého světa, včetně více než 100 golfových hřišť v České republice. Databáze hřišt je k dispozici s doživotní bezplatnou aktualizací. Hřiště jsou aktualizována pravidelně, několikrát ročně. Aktualizace se provádí připojením a stažením nové databáze hřišť z internetu pomocí programu Garmin Express. Více informací na: www.garmin.com/courses.

 Vyhodnocení v aplikaci Garmin Connect
Garmin Connect je tréninkový on-line deník, který umožňuje ukládat, vyhodnocovat a sdílet řadu sportovních aktivit. Kromě nejběžnějších aktivit, jako je chůze, běh, cyklistika, plavání nebo lyžování je schopen podrobně vyhodnotit i hru na golfovém hřišti. Pokud hru zaznamenáte pomocí Garmin Approach X40, nabídne vám tréninkový deník nejen uložení jednotlivých skórekaret, ale i jejich souhrnné vyhodnocení a to jak pro danou sezónu, konkrétní hřiště, tak i pro konkrétní hru. Funkce AutoShot, kterou hodinky nabízí, umožňuje zobrazení průběhu hry nad podrobnou mapou konkrétní jamky.
Tréninkový deník Garmin Connect je k dispozici v on-line verzi na adrese http://connect.garmin.com nebo jako mobilní aplikace Garmin Connect Mobile pro chytré telefony a tablety s operačními systémy iOS, Android a Windows Phone.

Dostupné verze
Approach® X40 Black/Gray, Approach® X40 White/Black, Approach® X40 Frost Blue/Midnight Blue, Approach® X40 Limelight/Blue

 Technické specifikace: 
Rozměry: 2,11 cm (šířka) x 13,6-19,2 cm (obvod)
Velikost displeje: 2,5 x 1,1 cm
Rozlišení displeje: 160 x 68 pixelů
Typ displeje: Dotykový monochromatický s vysokým rozlišením a vynikající čitelností na slunci 
Hmotnost: 31g
Typ baterie: vestavěný dobíjecí Li-Ion akumulátor 
Výdrž baterie: 5 dní v režimu fitness náramku / až 10 hodin v GPS módu
Odolnost proti vodě: 5 ATM / 50 metrů 
Propojení: USB, Bluetooth